пʼятниця, 16 грудня 2022 р.


Наближається улюблене свято дітлахів – День святого Миколая. 19-го грудня чемні діти очікують гарного подарунка під подушку, а неслухняні стараються не бешкетувати, щоб раптом під подушкою не з’явилась березова різка.

Та однаково для всіх на День святого Миколая настає час чудес. Подарунки від Миколая отримують не лише діти, а й дорослі, літні люди, безхатченки та знедолені, бо в цей день диво повинно статися з кожним.

На відміну від Санти Клауса, Морозка чи Діда Мороза, святий Миколай був реальним чоловіком. Згідно з переказами, народився він близько 278 року у місті Патара, що в Туреччині. Миколай походив з багатої родини, але замість того, щоб насолоджуватись грішми та багатством, він вирішив роздати їх тим, кому вони потрібні.

Існує чимало легенд, як святий Миколай ходив по світу й допомагав біднякам, рибалкам, морякам, пекарям, студентам та дітям-сиротам. Через це Святого зараз вважають їхнім покровителем.

На День святого Миколая до знедолених приходить надія, до дітей – радість, до дорослих – віра в диво.

Діти пишуть листи до святого Миколая. Нині листи дуже відрізняються від тих, що були зазвичай. Від деяких на очі навертаються сльози. Якщо раніше вони просили іграшкову зброю, машинки на радіоуправлінні, скейт, цукерки, то цього року просять супересилу для ЗСУ, помочі в скрутну годину для наших воїнів, щоб додому повернулися друзі їхніх батьків — військові, які на сьогодні вважаються безвісти зниклими. Діти просять у Миколая перемоги, волі для України, хочуть, аби всі захисники та захисниці повернулися додому живі та здорові. Є кілька листів, де дітки просять, аби тато повернувся з війни живий. Ці прохання щоразу розчулюють до глибини душі. Дуже хочеться, щоб Миколай втілив усе це в життя.

Листи Миколаю пишуть навіть дорослі. Вони теж вірять у диво і просять, щоб Святий Миколай допоміг здобути якнайшвидше перемогу. Мрії українців — чудові. Вони окрилюють і знову доводять, що ми — незламна нація.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Бібліотека планує розмістити тут флеш-інфо

МЕТА БЛОГУ:

- Неформальний контакт з користувачами бібліотеки
- Публікація фото та відеоматеріалів
- Знайомство з новинами бібліотечного життя
- Публікація цікавих фактів
Знайомтесь з нашими матеріалами на блозі

Залишайте коментарі