четвер, 14 квітня 2016 р.ДНІ КАФЕДР В БІБЛІОТЕЦІ

На протязі тижня, з 14 по 18 березня 2016 р. бібліотека організувала і провела низку заходів, спрямованих на популяризацію бібліотечних фондів серед викладацького складу та студентської молоді університету.
15. 03. було проведено спільне засідання працівників бібліотеки та членів кафедри англійської філології (в складі 10 чол.). Викладачі мали можливість ознайомитись із різноманітною навчально-методичною, науковою літературою, з фаховою періодикою, спеціальними аудіовізуальними виданнями та компакт-дисками.

На перегляді було також представлено художню літературу англійською мовою, книги з цінного й рідкісного фонду, видавничу продукцію інформаційно-бібліографічного відділу.
На засіданні порушувалося питання книгозабезпеченості і комплектування фонду з відповідних дисциплін. Викладачі та науковці отримали докладну інформацію про електронні ресурси бібліотеки. 

17.03. відбулося спільне засідання працівників бібліотеки і членів кафедри методики навчання іноземних мов. Для викладачів цієї кафедри було також організовано перегляд нових надходжень навчально-методичної, англомовної літератури, спеціальних періодичних видань і компакт-дисків з методикою навчання англійської, німецької, іспанської та інших мов. Відвідувачі ознайомилися з картотекою забезпеченості та електронними ресурсами бібліотеки.


Студенти інституту іноземних мов всіх напрямків з зацікавленням ознайомилися з виданнями представленими на перегляді.
Викладачам обох кафедр було запропоновано послуги МБА з метою замовлення джерел з інших бібліотек України.
Керівники кафедр залишили вдячні відгуки щодо відвідування заходів. Було висловлено побажання продовжити плідне спілкування та співпрацю викладачів з колективом бібліотеки ВДПУ.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Бібліотека планує розмістити тут флеш-інфо

МЕТА БЛОГУ:

- Неформальний контакт з користувачами бібліотеки
- Публікація фото та відеоматеріалів
- Знайомство з новинами бібліотечного життя
- Публікація цікавих фактів
Знайомтесь з нашими матеріалами на блозі

Залишайте коментарі