Творчий клуб "Креативне рукоділля"


  • Творчий клуб «Креативне рукоділля» – це відкрите, добровільне об'єднання студентської молоді, любителів рукоділля, які мають спільний інтерес і бажання оволодіти різноманітними техніками ручної праці, розвивати свої творчі здібності.

  •  Організатором і засновником є читальна зала психолого-педагогічних наук (ППН) бібліотеки ВДПУ.

  • Клуб створений і діє на засадах добровільності і рівноправності його членів.

  • Вся робота клубу здійснюється при широкій ініціативі його членів та під керівництвом організаторів клубу.

  • Програма клубу поєднує теоретичні знання з практичними заняттями (майстер-класами).

  • Місце знаходження клубу: читальна зала психолого-педагогічних наук.


Ідеї для творчостіДля  стильних свічок - використовуйте алюмінієвий скотч.


Гарний подарунковий блокнот якщо обернути блокнот в шкіру - можна отримати гарний подарунок.

 
Куточок гарного настрою своїми руками

Закладки для книг

Новорічні інсталяції


Пропонуємо увазі читачів новорічні інсталяції, що були  представлені відділом обслуговування навчально-методичною літературою та зберігання фондів в холі бібліотеки.

Куточки креативу 

Вчимося новому

Працівники бібліотеки вивчали методику розпису пасхальних яєць в творчій майстерні Теттяни Пірус.
До Новорічних свят 2016

14. 11.2016 члени клубу "Креативне рукоділля" виготовляли сніговичків. Майстер-клас проводила бібліограф Людмила Швець. Творили студенти та працівники бібліотеки

Снігвичків створювали з шкарпеток та іншого підручного матеріалу.
Презентація творчих здобутків членів клубу "Креативне рукоділля" 21.05.2015 р. в бібліотеці ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського відбулась презентація творчого клубу «Креативне рукоділля».


Бібліотекар Беринда В. М. ознайомила студентів  з метою організації клубу, з  головними напрямками його роботи : розкриття творчого потенціалу студентської молоді.
 В травні відзначається Міжнародний день родини. Бібліотека не залишилася осторонь від цієї події.
    До уваги присутніх була представлена виставка робіт, виготовлених руками бібліотекарів та їх дітей «З родини йде життя людини». Виставку супроводжував перегляд літератури «Любителям рукоділля». Присутніх найбільше зацікавили книги Романцова С. «Школа ремесел: художнє витинання з паперу. Тістопластика», «Школа ремесел: писанкарство, лозоплетіння, ліплення з глини», «Школа ремесел: орігамі, пап’є – маше, паперова пластика»
Бібліотекар Єрмакова В. Л. розповіла про різні техніки представлених робіт на виставці.


Про орнамент та композицію бісероплетіння, давала корисні поради щодо підбору бісеру, ниток, голки, підбору кольорової гами. Розповіла про вишивку картин, рушників: як краще обрати матеріал, як швидко і красиво навчитися творити дива своїми руками.

На виставці була представлена і мяка іграшка. Справжнім іграшковим майстром може стати людина, яка має добре серце, спостережливе око та вмілі руки.

З великою цікавістю і захопленням розглядали студенти вироби виконані в техніці орігамі, вони мали змогу дізнатися про цей вид роботи з папером: як потрібно підбирати папір, адже для виконання різних фігурок потрібний різний за фактурою і структурою папір.Погляд глядачів привернуло яблуко, яке доповнювало виставку,  виготовлене в техніці папє – маше, воно виглядало неначе справжнє, спокушаючи глядачів своєю привабливістю. Студенти дізналися про техніку виготовлення   такого виробу, як правильно приготувати клей, підготувати папір або картон для роботи, вивчити послідовність дій.


   
   
    Своєю неповторністю зачаровували глядачів вироби виготовлені в техніці квілінг та холодний фарфор.
    Бібліотекарі показали студентам які  вони  креативні і цікаві особистості і завжди  готові передавати свої знання, уміння і навички тим, хто прагне творчої праці.
    Користувачі мали змогу оцінити вироби з вишивки, квілінгу, орігамі тощо - Каті Чернелівської, Іри Баланюк, Богдани Воробйової, Аліни Прокопчук та Данила Коношевського

    Студентська молодь, яка зацікавилась цими техніками зможе відвідувати майстер класи , які організовуватиме клуб і з часом самостійно буде створювати шедеври своїми руками. 

    

Арсенал творчих ідей
Майстер-клас з техніки бісероплетіння проводить зав. сектором відділу обслуговування навчально-методичною літературою Вікторія Єрмакова.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Бібліотека планує розмістити тут флеш-інфо

МЕТА БЛОГУ:

- Неформальний контакт з користувачами бібліотеки
- Публікація фото та відеоматеріалів
- Знайомство з новинами бібліотечного життя
- Публікація цікавих фактів
Знайомтесь з нашими матеріалами на блозі

Залишайте коментарі