Клуб "Автограф"


Книжковий клуб «Автограф» – це відкрите, добровільне об’єднання студентської молоді, яку згуртовує любов до книги, інтерес до поезії та  прози. Книжковий клуб «Автограф»:  

-        створений і діє на засадах добровільності та рівноправності її членів;

-        знаходить талановитих людей , які пишуть вірші і невелику прозу;

-         направляє свою роботу на надання підтримки та допомоги молодим початківцям літераторам;

-        сприяє розкриттю творчого потенціалу талановитої молоді, надає їй допомогу в самовираженні;

-        організовує зустрічі з цікавими особистостями, поетами та письменниками;

-        виступає за міжособисту толерантність, допомагає знайти друзів та однодумців;

-        організатором  і засновником книжкового клубу є читальна зала відділу обслуговування науковою та художньою літературою ;

-        вся робота клубу здійснюється згідно річного плану.
        В лютому 2015 року, на базі університетської бібліотеки, розпочав  свою роботу книжковий клуб «Автограф».  Який створений для усіх любителів книги, з метою виховання у молоді любові до прекрасного, сприяння її  творчій самореалізації.
      Книжковий клуб – це відкрите, добровільне об`єднання  студентської молоді,  яку згуртовує інтерес до книги, поезії та прози. Клуб організовує зустрічі з цікавими особистостями, поетами та письменниками.
  ЗУСТРІЧІ 2019     Усний журнал "Стежками війни"  


В бібліотеці ВДПУ відбувся усний журнал з Кириченко Андрієм поетом-фронтовиком, учасником війни на Сході, членом Національної спілки письменників України та Олександром Мамаєм, журналістом телеканалу ЗІК, автором програми "Стежками війни". Усі присутні були вражені розповідями про реальні події, які відбуваються на фронті. 
Кириченко Андрій декламував свої вірші, які увійшли до збірки "От така війна...", та "Це наша правда".


ЗУСТРІЧІ 2018 РОКУ

Зустріч-екскурсія рідним містом


19 жовтня  відбулася цікава пішохідна екскурсія по нашому рідному місту Вінниця яку провів етнограф, к.і.н., доцент ВДПУ ім.М. Коцюбинського Косаківський В.А. разом з студентами ФІЕП та бібліотекарями. 
Захоплива розповідь про історію Вінницьких Мурів, Вінницький замок, церкву св. Миколая зацікавила всіх без винятку.Зустріч з Вікторією Гранецькою та Владом СордомЦе була зустріч, яка не залишила нікого байдужим!. Ніжність Вікторії, чудові вірші, прекрасний Влад, його вірші та відіо. Все поєдналося в якомусь одному часі і не зогляділись, коли все закінчилось. Було дуже затишно, весело й натхненно.
Броніслава Федорук

  Дякуємо Віктору Крупці, Валентині Білоус, Ірині Федорчук, Тетяні Дощин... та всім, хто прийшов послухати наш із Владом Сорд «Поетичний діалог»

Вікторія Гранецька


"Весна. Кохання. Поезія"

1 березня, напередодні свята жінки в бібліотеці  відбулися літературні читання "Весна. Кохання. Поезія" та презентація книги В. Крупки "Прозорі". 
У виконанні автора прозвучали поезії про кохання та про "весну котячу". Автор розпрозорює почуття кохання, радості і щастя, насолоди життям і природою. 

Творча зустріч з вінницькою поетесою Галиною Рибачук-Прач

В рамках засідань книжкового клубу "Автограф" в бібліотеці ВДПУ відбулася зустріч з Г. Рибачук-Прач. 
Поетеса розповіла про свої збірки поезій, читала вірші про кохання. Патріотичні вірші присвятила захисникам України.


 Поетеса представила дитячу книгу, за яку отримала Диплом 1 ступеня номінації "Дитяча книга" в м. Жовква (Львівська обл.)
Понад 30 віршів авторки покладено на музику. 
Окрасою заходу стали пісні у виконанні поетеси, барда Вероніки Остапчук.


2017 Р.

Зустріч з Віктором Долецьким 

"Хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього". Ці слова М. Рильського є улюбленою цитатою Віктора Долецького, громадського діяча, приватного підприємця, директора Центру генеалогії «Прашур», зустріч з яким відбулася 10.10. 2017р. у бібліотеці Вінницького державного педагогічного університету імені ихайла Коцюбинського.

             Студенти-історики, які були присутні на зустрічі, почули від фахівця своєї справи про генеалогічний та архівний пошук, дізналися про те, як будувати та навіщо потрібно вивчати Родинне Дерево. 

Зустріч пройшла цікаво та корисно. Молоді люди отримали натхнення для початку пошуків та бажання досліджувати історію своєї родини, формувати Родове Дерево.
          Дякуємо щиро, пане Вікторе за зустріч! Нехай Вашому роду не буде переводу!
Там, де любов

У бібліотеці  Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського звучала поезія про кохання.
Кохання … ніхто і ніколи не в змозі буде до кінця пояснити, що ж це таке. Це велика загадка життя, яку прагнуть розгадати не один мудрець, не один поет оспівав його, проникаючи в його глибини.Мовою віршів розповідали про весну, про перші почуття, як виглядає кохання, що рухає сонце і світила. Дуже зворушливою була тема кохання  і війни. Студенти читали вірші, а в слухачів затамувався подих і серце починало битися частіше. Поезія була дуже оптимістичною, що скоро закінчиться війна і всі повернуться додому живими.
28 лютого в рамках бібліотечного клубу «Автограф» зібралися пошановувачі поезії, талановиті творчі особистості – Віктор Крупка, Ірина Федорчук, учасники літературно-мистецької студії «Вітрила» – Оксана Мельник, Віталій Марченко, Юлія Богута, Яна Рудюк, Алла Андрієнко, Настя Ткаченко, Настя Оніщук, студенти факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв, бібліотекарі.


Організатор і ведуча заходу провідний бібліотекар Б. Федорук  подякувала всім присутнім за чудові вірші і запросила  на наступні зустрічі.
Було і буде так у всі часи:
Любов, як сонце, світу відкриває
Безмежну велич людської краси.
І тому світ завжди благословляє
І сонце, що встає, і серце, що кохає.
Кохайте і будьте коханими. І нехай кохання пробуджує у Вас бажання, відірватись від землі і злетіти до небес!

Провідний бібліограф

Тетяна КоношевськаВідома вінницька поетеса Валентина Сторожук - гість клубу "Автограф"

У березні відбулась зустріч студентів інституту філології й журналістики із кореспондентом телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» Олександром Сергійовичем Блажком, який очолює інформаційно-аналітичний відділ обласного радіо. Підводячи підсумки цієї зутрічі, можна наголосити на тому, що спілкування було плідним, адже від гостя поступило запрошення студентів на проходження практики на радіо.
В травні, в рамках міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo», в читальній залі бібліотеки проведена зустріч-дискусія «Коцюбинський і острівна література». В обговоренні цієї теми брали участь такі відові сучасні українські письменники, як Володимир Лис, Олександр Балабко та Ростислав Чопик. Дискусія нагадувала живий діалог між шанувальниками таланту та письменниками. Гості з радістю спілкувались та роздавали автографи. Зустріч з молодими науковцямиВ грудні 2015 клуб "Авторгаф" приймав  молодих вінницьких краєнавців Олександра Федоришена, Олександра Вешелені,  мецената та колекціонера  Андрія Гродецького.
В рамках засідання клубу відбулася презентація нового  видання "Вінниця. Історія іншого часу (Історичний хроноскоп) = Vinnitsia. The history of olden days (Historical chronosоpe)". 
Під час зустрічі студенти Інституту історії, етнології та права, працівники бібліотеки ознайомились з історичними світлинами та цікавими фактами з життя нашого міста. Книга викликала неабияке зацікавілення слухачів.

До Всесвітнього дня поезії,  була організована зустріч з знаною вінницькою поетесою, прозаїком, фольклористкою, краєзнавцем та редактором журналу " Вінницький край» - Валентиною Петрівною Сторожук. Звучали  вірші у виконанні як автора так і гостей.

      В кінці травня відбулась цікава зустріч з видатним краєзнавцем, професором  ВДПУ Анатолієм Гудзевичем


Немає коментарів:

Дописати коментар

Бібліотека планує розмістити тут флеш-інфо

МЕТА БЛОГУ:

- Неформальний контакт з користувачами бібліотеки
- Публікація фото та відеоматеріалів
- Знайомство з новинами бібліотечного життя
- Публікація цікавих фактів
Знайомтесь з нашими матеріалами на блозі

Залишайте коментарі